10 סיבות למה כדאי לשכור את שירותיי כמתווך הבלעדי שלכם

1 - המתווך מכיר את הקונה
     הפוטנציאלי

כמתווך מקצועי אזמן את הקונה הפוטנציאלי אלי למשרד, אברר את צרכיו והאם יש ביכולתו לקנות את הנכס, מה מידת הרצינות שלו, האם הוא יכול לקחת משכנתא, האם יש לו אישור עקרוני וכו'.

2 - המתווך מעביר את
     התחרות לקונים

כשאתם מפרסמים לבד או כאשר עשיתם הסכם תיווך שלא בבלעדיות, התחרות על הנכס היא של המתווכים ולא של הקונים. מצב הגורם לירידת ערך הנכס. תיווך בבלעדיות מונע את זה.

3 - המתווך משקיע בפרסום ממוקד

למתווך יש חבילות פרסום עם גורמים שונים שעולות הרבה כסף, אולם אלו חוסכות כסף למוכר. כמו כן, המתווך מפרסם בפלטפורמות שיווקיות ע"פ חוק, מה שמחייב אותו לפרסום נכון. במקרה שלי, בהכשרתי אני מנהל מדיה חברתית ואני יודע לעשות פרסום ממוקד יעדים.

4 - בדיקות ומחקר מעמיק

אבצע בדיקות מקיפות שאינן מסתפקות רק בנתונים של אתרי השוואה לכל דכפין. אנתח מידע שתמש הן בפלטפורמות מקצועיות ויקרות והן בידע שלי מהיכרות עמוקה עם האזור בו אני פועל.

5 - שמירה על ערך הנכס

במתן בלעדיות לתיווך הנכס, עלי כמתווך מוטלת משימה שנוגעת גם לשמי הטוב, לכן אעשה כל שביכולתי על מנת לשמור על הערך המשווק ועל ערך הנכס ואפעל למקסם רווחים.

6 - בלעדיות לתיווך מהווה חוזה המחייב את המתווך

מתן הבלעדיות לי כמתווך שלכם  קושרת אותי בחוזה מולכם המחייב אותי לפעול על פי חוק המתווכים במקרקעין, תשנ"ו-1996 ומגן עליכם מפני אי נעימות. מתווך חייב להיות בעל רישיון תיווך של משרד המשפטים.

7 - נכס המפורסם בבלעדיות מהווה סנן

הלקוחות הפונים אליי בעניין הנכס, כאשר זה מפורסם בבלעדיות, אלו הם לקוחות רציניים שמטרתם אחת היא - לקנות. אני עורך ראיונות בירור ומסנן את הפונים ומונע מכם טרחה מיותרת.

8 - עדכונים שוטפים

בחתימה על תיווך בבלעדיות, המתווך דואג לעדכן אתכם בכל פעולות השיווק שהוא מבצע, בכל נתון אפשרי לעניין ההתקדמות בשיווק ורמת הפניות אליו.

לחצו כאן ולמדו עוד על סל השירותים שאני מעניק ללקוחותיי.

 

קראו גם על אמנת השירות שלנו.

9 - משרד שמשתף פעולה מהווה ייתרון משמעותי

מתווך שעובד בבשיתוף פעולה עם מתווכים אחרים, חשוף ליותר מתעניינים ויכול למצוא את הלקוח הבא שלכם במהירות גבוהה, זאת בגין היכולת של כל הסוכנים לשתף פעולה.

10-קיום ימים פתוחים דואליים

יום פתוח דואלי מאפשר למתווך להזמין את הקהל הרחב להתרשם מהנכס ובנפרד מכך, הוא מאפשר למתווכים חיצוניים להשתתף ולהציע את הנכס ללקוחותיהם ובכך אני מגדיל את מעגל המתעניינים הפוטנציאליים. יחד עם זאת, אני שומר על התחרות אצל הקונים ושומר על הייתרון שלכם כמוכרים.

מוכרים בית / נכס / נדל"ן ?

פנו אליי ואוביל אתכם בהצלחה עד למכירת הנכס

שרון דרורי - יועץ ומתווך נדל"ן
בתים ודירות
הורוביץ 11 ראשון לציון
054-6730006

27 בינואר 2018

למה כדאי תיווך בבלעדיות ומה הוא המסלול הנכון ביותר עבור הצלחת המכירה

הרבה אנשים יגידו לכם שלא צריך מתווך, ואם כבר מתווך, שלא יהיה בבלעדיות. אותם אנשים הם חלק מהגורמים המכריעים בעיכוב המכירה של הנכס שלכם, אותם אנשים בעצם מסבים לכם נזק משמעותי מאד.

כדי להבין את חשיבותה של הבלעדיות, מה הם המסלולים הקיימים ואיזה הוא הנכון ביותר, הכנתי לכם מאמר אותו כתבתי לאחר כעשור של מחקר בעניין.

חשוב לקרוא את המידע שכתבתי כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה כדי להצליח במכירת הבית שלכם בתוצאה מקסימלית.

הקושי שלך טמון בך, את/ה המחליט/ה
 

לקריאת המסלולים במלואם...

קשה לכם למכור את הבית ?

המתווכים אכזבו אתכם ?

קבעו איתי פגישה ואראה לכם את תוכנית השיווק שלי.

בלעדיות אצלי תבטיח לכם תוצאות מעולות בפרק זמן מהיר יחסית.

31 במרץ 2018

איך מכרתי בשבוע וחצי דירה שעמדה בשוק לסרוגין במשך 3 שנים ב - 150,000 ש"ח יותר

הלקוחה היקרה שלנו, כרמלה, הגיעה אליי בעקבות שלט שהתקנתי בדירה שברחוב התורמוס בראשון לציון. לימים הסתבר שגם היא נכוותה ממתווכים באזור, היא הסבירה לי מה הם (לא) עשו כדי לקדם את עניינה. היא בעצמה פרסמה את הדירה לסרוגין וכל פעם שיגעו אותה המתווכים ואמרו לה שהמחיר שהיא דורשת גבוהה מאד. בשלב מסויים היא התייאשה והחליטה שלא למכור. לאחר שיחה איתי, הבנתי שיש כאן קושי, קבענו פגישה ומכאן הכל היסטוריה. תוך שבוע וחצי מכרנו את הדירה במחיר יעד ראלי גבוהה ב - 150,000 ש"ח ממה ששאר המתווכים אמרו.

לקריאת הסיפור במלואו...

קשה לכם לשווק את הדירה ?

המתווכים האחרים לא הצליחו ?

קבעו איתי פגישה ואראה לכם את תוכנית השיווק שלי.

ההסכם שלנו הוא התחייבות שלי כלפיכם.

1 במרץ 2018

איך מכרתי בחודשיים דירה שעמדה בשוק למעלה משנה וחצי ב - 230,000 ש"ח יותר

דירה שפורסמה כמה פעמים, וכל פעם הוסרה מחדש. פניתי למוכר וזה אמר לי שהוא לא מעוניין במתווכים. לאחר שיחה קצרה, הוא הסביר לי מה עשו או יותר נכון מה לא עשו המתווכים האחרים. הלקוח הסביר לי שכל המתווכים אמרו לו שהוא לא ימכור את הבית אם הוא לא יוריד מחיר למחיר רצפה. לאחר הפגישה השניה, הוא החליט לבוא אליי למשרד, שם הראתי לו את הערכתי המקצועית ולמה לדעתי המחיר שהוא מבקש יכול לסייע לנו להניב פרות,  ומרגע הפגישה, הכל הסטוריה, הדירה נמכרה תוך חודשיים ימים במחיר גבוהה ב - 230,000 ש"ח מהמחירים שכל המתווכים באזור קבעו לו לפני.

לקריאת הסיפור במלואו...

קשה לכם למכור את הבית ?

המתווכים אכזבו אתכם ?

קבעו איתי פגישה ואראה לכם את תוכנית השיווק שלי.

אצלי תהיו בטוחים בשירות הטוב ביותר שתקבלו.

דירות למכירה בראשון לציון מוכרים עם מתווך מקצועי, שרון דרורי מתווך נדל"ן בראשון לציון והסביבה, דירות למכירה, בתים למכירה, נכסים למכירה בראשון לציון, באר יעקוב, נס ציונה, חולון, בת ים, יפו
אם אתה מחפש דירת 4 חדרים בראשון לציון באתרי יד שניה או ביד2, לרוב תמצא פרסומים של אנשים פרטיים כאשר המחירים שהם מבקשים גבוהים מהמחיר הראלי למחירי השוק. כך גם אם אתה מחפש דירת 3 חדרים בראשון לציון והסביבה. אתרים כמו מדל"ן, קומו - komo, יד2, onmap מתמחים במתן כלי פרסומי חינמי בו המפרסמים מציעים את מרכולתם במחירים שלא נבדקו ולא נסקרו על ידי גורם מקצועי כמו מתווך בראשון לציון המתמחה באזורים ספציפיים ויעודיים. כדי למקסם את המכירה שלך, חשוב מאד לשכור את שירותיו של מתווך מקצועי שיעשה לך סדר בדירה למכירה שאתה מציע. מתווך מקצועי יערוך בדק בית, יראה את הנכס ויכתוב דו"ח מקצועי עם הערכת שווי שוק של הדירה. למד למה כדאי לך לשכור את שירותיו של המתווך בבלעדיות, כמו כן ראה 10 סיבות למה כדאי לך מתווך
כמתווך יצא לי לעבוד עם כמה חברות הובלה ואני גאה להמליץ על מנו הובלות קטנות גדולות אם אתם מחפשים חברת הובלות טובה
אתר זה נבנה ע"י - Fast Forward  בניית אתרים
website_logo_transparent_background.png