אודות שרון דרורי

רקע כללי:
שמי שרון דרורי, בן  46 גרוש ואבא גאה לשני מלאכים, הבן שלי אור בן 24, יועץ משכנתאות עצמאי - לדף הנחיתה שלו למי שצריך -  והבת שלי שיר בת 20 חיילת. מתגורר במרכז ראשון לציון, אני חי ונושם את כל העיר מגיל 17.

בתחילת דרכי עסקתי בתחום הדלתות. הקמתי עסק להתקנת דלתות כניסה של רב בריח, התקנתי דלתות בפרויקטים רבים בראשון לציון (רוב נאות שקמה, נאות אשלים וכו'), למעשה בכל המערב החדש ובבית דגן בחלקים נרחבים מהישוב. לימים מוניתי למנהל הטכני הארצי של שריונית חסם יצרנית הדלתות הגדולה.

 

תוך כך מוניתי כחבר בהתאחדות התעשיינים והפכתי לנציג כלל חברות הדלתות במכון התקנים ולחבר בוועדות תקינה רבות תוך ייצוג התאחדות התעשיינים בעת כתיבתם. להלן רשימת הוועדות התקינה בהן כיהנתי:

וועדה טכנית 116 בטיחות אש

שרון דרורי,  מעמד - חבר קבוע, כנציג התאחדות התעשיינים הישראלית

 

וועדה טכנית 417 פרזול ומנעולים

שרון דרורי,  מעמד - חבר קבוע, כנציג התאחדות התעשיינים הישראלית

 

וועדת מומחים 12603 הדנה בת"י 5044 חלק 2 - התקנה

שרון דרורי,  מעמד - חבר קבוע - נציג תעשיין

 

וועדת מומחים  11604 דלתות אש, התקנה

שרון דרורי,  מעמד - חבר קבוע - נציג תעשיין

במהלך 18.5 שנים ניהלתי את מערך שירות הלקוחות של שריונית חסם בישראל, במסגרת מלאכת הקמת 28 סניפים בארץ ועוד 40 סניפים של זכיינים בעולם, בניתי מערך שירות לקוחות מרהיב והתוצאות נראות היטב בשטח, כולל עדויות רבות מאד על גבי הרשת ומאות מכתבי הערכה ותודה של לקוחות. מכתבים אלו עדיין מפורסמים באתרה של שריונית חסם ובגאון.

בתקופות אלו התמחתי בשיווק ברבדים שונים והתמחיתי בניהול מדיה חברתית ועבודה ברשת האינטרנט, קידום אתרים אורגנים - SEO, בניית אתרי אינטרנט במערכת WIX, ניהול פורומים שונים ועוד... עברתי הכשרה מקיפה בג'ון ברייס הידועה. 

בשנת 2009, הוספתי לרזומה שלי את תחום הנדל"ן ולמדתי שיווק ותיווך נדל"ן באוניברסיטת תל אביב. בזמנו חבר טוב שלמד איתי הקים משרד תיווך בשם - Excellant נכסים ואני עשיתי את השיווק. לימים הגענו לתוצאות שלא מביישות חברה גדולה. לאחר תקופה הוא החליט לסגור את העסק ולטוס לחו"ל לנסות את מזלו עם חלק מהכסף שצברנו.

וידאו דוגמה לשיווק שעשיתי בתחילת דרכי - מחלוצי הסרטונים לנכסים ברשת.
דירה ברחוב הקלרנת בראשון שמכרתי בשבוע וחצי - לחצו כאן.
דירה נוספת במגדלי אקירוב שמכרנו בפחות מחודש ימים - לחצו כאן.

בשנת 2017 מוניתי כמומחה מטעם בית המשפט ליתן חוות דעת מקצועיות בתחום דלתות הכניסה, דלתות הפנים, דלתות ממ"ד וכו', את שירותי הנוספים ניתן לקבל באתר המומחה לדלתות

בנוסף בשנת 2017 עברתי הכשרה מקיפה בתחום התמ"א 38 באוניברטיסה הפתוחה בשיתוף קבוצת נדלניסט.

ראו למטה את התעודה שלי

בשנת 2019 סיימתי תואר ראשון למשפטים והוספתי ידיעה משפטית נרחבת לרזומה.

תוך כדי פעילות רבה ומורכבת בחברה בה עבדתי שנים, תוך עבודה בלילות ארוכים הפכתי גם למשווק רשמי של אינדיגו  ( www.indigoisrael.co.il ), משקה האנרגיה שמשגע את ישראל.

עם תורה זו של שירות לקוחות, ידע רב בניהול משא ומתן, וידע רב שנצבר בתחום השיווק, בחרתי להגיע לקלר וויליאמס ולרכז את מומחיותי בשיווק על מנת להעניק שירות ברמה גבוהה למוכרי נכסים וקונים פוטנציאליים.

בחודשיים הראשונים לעבודה בתחום התיווך מכרתי 2 נכסים שעמדו תקופה ארוכה אצל מתווכים אחרים וזאת בפרק זמן קצר. כבשתי שיא בתחום התיווך ושיווק הנכסים, הן בקלר וויליאמס העולמית והן בין חברות תיווך גדולות בישראל.

לאחר כשנה בענף, הגעתי למצב בו פונים אלי מתווכים אחרים וותיקים בענף, חלקם מעל 20 שנה, זאת במטרה שאסייע להם לשווק את הנכסים שלהם.

כיום אני מחזק את המותג שלי - בתים ודירות ועושה שיווק V.I.P. ללקוחותיי ואינני מעמיס כדי לתת 100% בכל נכס.
דן פרוטה כדין מאה, אין נפקה מינה אם הנכס עולה 800,000 ש"ח או 80,000 ש"ח, כולם מקבלים יחס אישי מאד.


אני משווק פרוייקטים בחו"ל ונכסי יוקרה אותם משווקים בדרכים שונות ומגוונות לקהלי יעד מהעשירון העליון והאלפיון העליון. מה שלא רואים ברשתות החברתיות בצורה רגילה.

כל נכס מקבל תוכנית עבודה אינדיבידואלית.
 

המוטו שלי - יושרה והגינות תוך מחויבות

המטרה שלי - להגיע לתוצאות הטובות ביותר

המחוייבות שלי - לתת את השירות הטוב ביותר

הידע והניסיון הרבים שצברתי יסייעו לכם הלקוחות למקסם את התוצאות הראויות והראליות עבור הנכס שאשווק עבורכם.

למשלוח הודעה בווטסאפ או חיוג ישיר

שרון דרורי מתווך דירות בראשון לציון

מוכרים בית / נכס / נדל"ן ?

פנו אליי ואוביל אתכם בהצלחה עד למכירת הנכס

שרון דרורי - יועץ ומתווך נדל"ן
בתים ודירות
הורובית 11 ראשון לציון
054-6730006

למה כדאי תיווך בבלעדיות ומה הוא המסלול הנכון ביותר עבור הצלחת המכירה

27 בינואר 2018

הרבה אנשים יגידו לכם שלא צריך מתווך, ואם כבר מתווך, שלא יהיה בבלעדיות. אותם אנשים הם חלק מהגורמים המכריעים בעיכוב המכירה של הנכס שלכם, אותם אנשים בעצם מסבים לכם נזק משמעותי מאד.

כדי להבין את חשיבותה של הבלעדיות, מה הם המסלולים הקיימים ואיזה הוא הנכון ביותר, הכנתי לכם מאמר אותו כתבתי לאחר כעשור של מחקר בעניין.

חשוב לקרוא את המידע שכתבתי כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה כדי להצליח במכירת הבית שלכם בתוצאה מקסימלית.

הקושי שלך טמון בך, את/ה המחליט/ה
 

לקריאת המסלולים במלואם...

קשה לכם למכור את הבית ?

המתווכים אכזבו אתכם ?

קבעו איתי פגישה ואראה לכם את תוכנית השיווק שלי.

בלעדיות אצלי תבטיח לכם תוצאות מעולות בפרק זמן מהיר יחסית.

איך מכרתי בשבוע וחצי דירה שעמדה בשוק לסרוגין במשך 3 שנים ב - 150,000 ש"ח יותר

31 במרץ 2018

הלקוחה היקרה שלנו, כרמלה, הגיעה אליי בעקבות שלט שהתקנתי בדירה שברחוב התורמוס בראשון לציון. לימים הסתבר שגם היא נכוותה ממתווכים באזור, היא הסבירה לי מה הם (לא) עשו כדי לקדם את עניינה. היא בעצמה פרסמה את הדירה לסרוגין וכל פעם שיגעו אותה המתווכים ואמרו לה שהמחיר שהיא דורשת גבוהה מאד. בשלב מסויים היא התייאשה והחליטה שלא למכור. לאחר שיחה איתי, הבנתי שיש כאן קושי, קבענו פגישה ומכאן הכל היסטוריה. תוך שבוע וחצי מכרנו את הדירה במחיר יעד ראלי גבוהה ב - 150,000 ש"ח ממה ששאר המתווכים אמרו.

לקריאת הסיפור במלואו...

קשה לכם לשווק את הדירה ?

המתווכים האחרים לא הצליחו ?

קבעו איתי פגישה ואראה לכם את תוכנית השיווק שלי.

ההסכם שלנו הוא התחייבות שלי כלפיכם.

איך מכרתי בחודשיים דירה שעמדה בשוק למעלה משנה וחצי ב - 230,000 ש"ח יותר

1 במרץ 2018

דירה שפורסמה כמה פעמים, וכל פעם הוסרה מחדש. פניתי למוכר וזה אמר לי שהוא לא מעוניין במתווכים. לאחר שיחה קצרה, הוא הסביר לי מה עשו או יותר נכון מה לא עשו המתווכים האחרים. הלקוח הסביר לי שכל המתווכים אמרו לו שהוא לא ימכור את הבית אם הוא לא יוריד מחיר למחיר רצפה. לאחר הפגישה השניה, הוא החליט לבוא אליי למשרד, שם הראתי לו את הערכתי המקצועית ולמה לדעתי המחיר שהוא מבקש יכול לסייע לנו להניב פרות,  ומרגע הפגישה, הכל הסטוריה, הדירה נמכרה תוך חודשיים ימים במחיר גבוהה ב - 230,000 ש"ח מהמחירים שכל המתווכים באזור קבעו לו לפני.

לקריאת הסיפור במלואו...

קשה לכם למכור את הבית ?

המתווכים אכזבו אתכם ?

קבעו איתי פגישה ואראה לכם את תוכנית השיווק שלי.

אצלי תהיו בטוחים בשירות הטוב ביותר שתקבלו.

משרדים ונדל"ן מסחרי

דירות למכירה בראשון לציון מוכרים עם מתווך מקצועי, שרון דרורי מתווך נדל"ן בראשון לציון והסביבה, דירות למכירה, בתים למכירה, נכסים למכירה בראשון לציון, באר יעקוב, נס ציונה, חולון, בת ים, יפו
אם אתה מחפש דירת 4 חדרים בראשון לציון באתרי יד שניה או ביד2, לרוב תמצא פרסומים של אנשים פרטיים כאשר המחירים שהם מבקשים גבוהים מהמחיר הראלי למחירי השוק. כך גם אם אתה מחפש דירת 3 חדרים בראשון לציון והסביבה. אתרים כמו מדל"ן, קומו - komo, יד2, onmap מתמחים במתן כלי פרסומי חינמי בו המפרסמים מציעים את מרכולתם במחירים שלא נבדקו ולא נסקרו על ידי גורם מקצועי כמו מתווך בראשון לציון המתמחה באזורים ספציפיים ויעודיים. כדי למקסם את המכירה שלך, חשוב מאד לשכור את שירותיו של מתווך מקצועי שיעשה לך סדר בדירה למכירה שאתה מציע. מתווך מקצועי יערוך בדק בית, יראה את הנכס ויכתוב דו"ח מקצועי עם הערכת שווי שוק של הדירה. למד למה כדאי לך לשכור את שירותיו של המתווך בבלעדיות, כמו כן ראה 10 סיבות למה כדאי לך מתווך
כמתווך יצא לי לעבוד עם כמה חברות הובלה ואני גאה להמליץ על מנו הובלות קטנות גדולות אם אתם מחפשים חברת הובלות טובה
400dpiLogo.png